Haber
Çorum FK yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü
![](https://kavaklidere-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/corum-fk-yeni-sezon-hazirliklarini-surdurdu-LaT1W4O7.webp)
Trendyol 1. Lig gruplarından Çorum FK, yeni dönem hazırlıklarına antrenmanla devam etti.
Bolu Dağı’nda bir otelde kamp yapan kırmızı-siyahlı takımın oyuncuları, teknik direktör Tahsin Tam yönetimindeki antrenmana koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Antrenman teknik ve taktik çalışmaların ardından tamamlandı.
Çorum FK hazırlıklarına akşam antrenmanıyla devam edecek.